Проблемна тема ПМК:

"Оптимальність застосування форм, методів, прийомів і засобів навчальної роботи учнів і вчителя на різних етапах уроку. Робота з виділення в змісті виучуваного матеріалу найголовнішого та його безпосереднє засвоєння на уроці"

____________________________________________________________________________________________________________

/Files/images/kafedri/Ped_9_1.jpg

Тиждень екології та географії

День тижня План роботи Час проведення Відповідальні
Понеділок Перегляд фільмів на екологічну тематику (9кл.) Виставка плакатів «Живі фільтри» (8 кл.) Конкурс творчих робіт, загадок, кросвордів, ребусів на географічну тематику (6-8 кл.) 8.30; 13.35 Протягом тижня Протягом тижня Корнійчук .О.О. Корнійчук О.О. Ковальчук Л.В.
Вівторок Прес-експрес «Рослинний світ Червоної книги» (6 кл.) Прес-експрес «Тваринний світ Червоної книги»(7 кл.) Калейдоскоп географічних спеціальностей (11 кл.) Протягом дня 8.30 Протягом дня Корнійчук О.О. Корнійчук О.О. Ковальчук Л.В.
Середа Конкурс на краще озеленення класної кімнати (5-11 кл.) Виставка дитячих малюнків «Наше чисте місто» (4 кл.) Фотоконкурс «Природні дива Житомирщини» (8-9 кл.) Протягом дня Протягом тижня Протягом тижня Корнійчук О.О. Корнійчук О.О. Ковальчук Л.В.
Четвер І етап Всеукраїнської предметної олімпіади з екології Вікторина «Цікава географія» (6-7 кл.) 15.20 (каб.8) Протягом дня Корнійчук О.О. Ковальчук Л.В.
П’ятниця Еколого-географічний двобій між учнями 10 та 11 класів Підведення підсумків тижня 14.25 Ковальчук Л.В., Корнійчук О.О


/Files/images/tijden_geograf_ta_ekolog/3dY_YaCuvl4.jpg
/Files/images/tijden_geograf_ta_ekolog/S5FuA2X-Who.jpg /Files/images/tijden_geograf_ta_ekolog/dDVQJ7OrRNk.jpg

Уроки хімії

Формування загальнокультурної компетентності учнів у процесі викладання хімії

Чи може урок хімії бути цікавим? Як захопити учня, спростувати думку багатьох школярів, що хімія – важкий і незрозумілий предмет… Вирішити цю проблему може той вчитель, який любить предмет, постійно перебуває у творчому пошуку, використовує інноваційні педагогічні технології, форми і методи навчання, залучає учнів до активного процесу пізнання. Творчо підходить до планування навчально-виховного процесу з хімії, залучає учнів до різних форм практичної і дослідницької діяльності Скок Ганна Вікторівна, вчитель хімії ЗОШ №2. З досвідом роботи Скок Г.В. вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста мали ознайомитися, побувавши на семінарі-практикумі, який нещодавно відбувся на базі ЗОШ №2. В рамках семінару-практикуму відбувся відкритий урок у 10-у класі з теми «Сульфати. Якісна реакція сульфат іон» та позакласний захід «За кавою про каву». При проведенні уроку Скок Г.В. продемонструвала високу педагогічну майстерність, вміло поєднала складні для розуміння хімічні поняття з повсякденними життєвими ситуаціями. Використання вчителем міжпредметних зв’язків з біологією, історією, географією, медициною, фізичною культурою та спортом сприяють формуванню міжпредметних компетентностей учнів у процесі вивчення хімії. Позакласний захід, який під керівництвом вчителя підготували та провели учні 11-го класу у формі презентації-дегустації, продемонстрував учасникам семінару не тільки «хімічну» сторону тонізуючого напою, а й нагадав географію вирощування кави, шляхи експорту та імпорту кавового зерна, повідомив про культуру споживання кави різними народами та способи приготування.

Вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста позитивно оцінили педагогічну та методичну діяльність Скок Г.В.. Оптимальне поєднання методів і прийомів навчання, комплексне використання педагогічних засобів сприяють формуванню в учнів предметних та загальнокультурних компетентностей, пізнавального інтересу до вивчення хімії, розкривають творчий потенціал особистості.

Світлана Бондарчук, методист ІМЦ

/Files/images/IMG_5430.jpg

/Files/images/IMG_5422.jpg

/Files/images/IMG_5424.jpg

/Files/images/IMG_5432.jpg

___________________________________________

___________________________________________

Уроки історії

wym-1426754050182

wym-1426754080623

wym-1426754103183Майстер-клас вчителів ПМК суспільно-природничого циклу/Files/images/cooltext874125843.png


Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.