Проблемна тема ПМК:

"Здійснення навчально-виховного процессу з опорою на основні дидактичні та методичні принципи: комунікативної спрямованості; ситуативної та тематичної організації навчального матеріалу; урахування особливостей рідної мови та досвіду, набутого учнями у її вивченні; взаємопов’язаного навчання видів мовленнєвої діяльності"/Files/images/kafedri/Ped_10.jpg


Майстер-клас вчителів ПМК іноземної мови/Files/images/cooltext874125843.png

Why We Should Study English

Всеукраїнська науково-методична конференція «Сучасні комунікативні методи навчання англійській мові»

Під час осінніх канікул, 28 жовтня цього року, на базі Житомирського державного технологічного університету відбулася IV Всеукраїнська науково-методична конференція «Сучасні комунікативні методи навчання англійській мові», на яку були запрошені вчителі англійської мови як загальноосвітніх навчальних закладів, так і викладачі ВНЗ, зокрема представники Житомирського державного університету ім. Івана Франка. Звягельських освітян представляли двоє вчителів: Чала Олена Іванівна (ЗОШ № 3) і Босс Оксана Олександрівна (ЗОШ № 2). Така конференція на теренах Житомирщини відбулася вже вчетверте. Її мета – запровадження нових та ефективних форм, методів та прийомів викладання цього предмета, аби після закінчення навчання на виході з ВНЗ випустити освіченого, компетентного, конкурентоспроможного спеціаліста, який зможе, використовуючи англійську мову як інструмент, нарівні з випускниками інших європейських вишів бути спеціалістом в обраній ним галузі й працювати для блага та збагачення своєї держави. Саме на цьому наголосив ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов.

Далі перед присутніми виступили запрошені на конференцію волонтери з корпусу миру, зокрема Джеф Пфланц, який зараз працює в Бердичеві, підготував виступ на тему: «Картинка варта 1000 слів: методи, ефективні для викладання та говоріння англійською». Тема доповідача Девіда Браєна Еша була такою: «Інтегрування ключових компетенцій у процесі вивчення іноземної мови та її викладання в початковій школі». Роберт О`Лірі, який нині працює викладачем англійської мови в ЖДУ ім. І. Франка, запропонував не менш актуальну тему: «Процес інсценізації». Виступи всіх доповідачів були цікавими, інформаційно насиченими. Учасники конференції долучалися до імпровізованого процесу навчання, виступаючи в ролі учнів або студентів і апробовуючи на собі цікаві методи та прийоми викладання предмету. Очевидним є те, що всі присутні мали чергову можливість попрактикувати англійську мову, тому що спілкувалися виключно англійською між собою, що також було надзвичайно корисно.

Шкода лише, що конференцію було скорочено через об’єктивні причини і ми так і не отримали можливості попрацювати в групах на майстер-класах, як це було заплановано заздалегідь. У кінці конференції всім присутнім було вручено сертифікати учасників.

Отож під час канікул ми мали чудову нагоду підвищити свій фаховий рівень, відвідавши цікавий та корисний захід, за що надзвичайно вдячні його організаторам.

Босс Оксана, учитель англійської мови ЗОШ № 2

Міська олімпіада з англійської мови.

02.11.2016 р. на базі ЗОШ №5 відбулася міська олімпіада з англійської мови.

Вітаємо з перемогою:

- ученицю 10 класу Залевську Наталію, яка посіла ІІ місце у ІІ турі олімпіади з англійської мови.

- ученицю 11 класу Мухаровську Ірину, яка посіла ІІІ місце у ІІ турі олімпіади з англійської мови.

/Files/images/IMG_3769.JPG /Files/images/odwDVhUBT7o.jpg

_________________________________________________________________________________________

Презентація wym-1428306147192


Мені не потрібна англійська! Офіційна версія SCHOOL #2 SPEAKING

ПРОЕКТНІ РОБОТИ УЧНІВ

/Files/images/P2266917.JPG /Files/images/P2266918.JPG /Files/images/P2266914.JPG /Files/images/P2266920.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 675

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.