Комітет
культмасової роботи "Дозвілля"/Files/images/klas_roku/5.jpg

14 листопада 2014 р. відбувся черговий захід школи - родини «Панна Осінь»

Як зазвичай на початку жовтня у загальноосвітній школі №2 відбулось традиційне і довгоочікуване свято – конкурс «Панна Осінь». У цей день за місце найкращої осінньої панянки школи змагалися учасниці з різних класів та різними здібностями. Намагаючись в кожному конкурсі показати свою діяльність якнайкраще, незвично, особливо, творчо, ініціативно – кожна обрала різні форми представлення своїх талантів. Цього разу сподіваючись вразити глядачів колоритом та різнобарвністю конкурсної програми, ми вирішили продемонструвати шоу в українському стилі.

Учасниці програми учениці 8-11 класів мали змогу в оригінальній формі продемонструвати свої найкращі вміння, здібності та представити себе. Перший конкурс, який потрібно було пройти нашим дівчатам, було представлення. Кожна учасниця розказала про своє життя, здібності, таланти, а деякі навіть показали. В наступному етапі нашого конкурсу дівчата повинні були продемонструвати своє логічне мислення та погляд на різні ситуації з життя. В третьому конкурсі наші дівчата продемонстрували всім свої голосові та танцювальні дані. Тут була величезна кількість номерів, на будь-який смак. Запальні, патріотичні, та неперевершені художні номери доставили всім величезне задоволення. З наступним конкурсом всі вирішили трохи пофантазувати, та проявити свої акторські здібності. Дівчатам потрібно було прорекламувати щось, що пов’язане зі школою, будь то вчитель, урок чи навіть їдальня. Здивував нас і колорит представлених страв. Печене порося, курка, мамалига, домашні ковбаски та багато інших наїдків. Дівчата вразили не тільки смаком страв, але і їх подачею та представленням. На останньому етапі конкурсу, наші панянки повинні були представити костюм «Весна в Україні». До цього конкурсу вони підійшли зі справжнім українським запалом. Кожна з учасниць гарно проявила себе у кожному з конкурсів та була достойно оцінена нашим справедливим журі.

Належне варто віддати організаторам конкурсу, які вклали в кожну деталь частинку своєї душі. Ми продемонстрували собі та всьому місту чудові художні номери, яскраві колоритні костюми, запальні танці, та обрали найдостойнішу учасницю. Отже «Панною осінь» стала – Софія Вендер. Подякуємо всім учасницям за участь, а вас чекаємо на наступних святах. Обіцяємо вразити ще більше!

Галереї "Святково-розважальна програма "Панна Осінь""

Кiлькiсть переглядiв: 362

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.