РОЗКЛАД проведення державної підсумкової атестації (підсумкових контрольних робіт) в 4-х класах у 2018-2019 н.р.

ПОГОДЖУЮ

Директор загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №2

________ Л.Г. Гарбовська

«___» ________2019р.

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації (підсумкових контрольних робіт) в 4-х класах

у 2018-2019 н.р.

Дата проведення Назва предмета Клас Час початку ДПА Склад атестаційної комісії № каб.
14.05.2019 р. Українська мова (мова та читання) 4-А 9.25 Бучинська Н.В. – голова комісії Чаюн Н.І. – учитель 2 (ЗОШ №5)
4-Б 9.25 Кравчук Т.М. – голова комісії Лугина А.О. – учитель 1 (ЗОШ №5)
4-В 9.25 Гарбовська Л.Г. – голова комісії Піголь І.О. - учитель 15
16.05.2019 р. Математика 4-А 10.30 Бучинська Н.В. – голова комісії Чаюн Н.І. – учитель 2 (ЗОШ №5)
4-Б 10.30 Кравчук Т.М. – голова комісії Лугина А.О. – учитель 1 (ЗОШ №5)
4-В 10.30 Гарбовська Л.Г. – голова комісії Піголь І.О. - учитель 15

Заступник директора з НВР Н.В. Бучинська

ПОГОДЖУЮ

Директор загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №2

________ Л.Г. Гарбовська

«___» ________2019р.

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах у 2018-2019 н.р.

Дата проведення Назва предмета Клас Час початку ДПА Склад атестаційної комісії № каб.
03.06.2019 р. Англійська мова 9-А 9.00 Бучинська Н.В. – голова комісії Босс О.О. – учитель Кітун Л.О. – учитель 3
9-Б 10.30 Гарбовська Л.Г. – голова комісії Босс О.О. – учитель Кітун Л.О. – учитель 5
06.06.2019 р. Українська мова 9-А 9.00 Бучинська Н.В. – голова комісії Рожок І.Л. – учитель Бойко О.М. – учитель 3
9-Б 9.00 Гарбовська Л.Г. – голова комісії Степаницька С.С. - учитель Сукач Н.В. – учитель 5
10.06.2019 р. Математика 9-А 9.00 Бучинська Н.В. – голова комісії Корнійчук Л.В. – учитель Окрепка М.М. – учитель 3
9-Б 9.00 Гарбовська Л.Г. – голова комісії Павлюк Н.І.– учитель Ничипорук К.А. – учитель 5

Заступник директора з НВР Н.В. Бучинська

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.