Випуск 2015

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/Гудзь Дарина олександрывна1.jpgГудзь Дарина Олександрівна /Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/Малиновська Тетяна Сергіївна1.jpgМалиновська Тетяна Сергіївна /Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/Туцька Світлана Анатолыъвна1.jpgТуцька Світлана Анатоліївна

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/Олійник Максим Выталыйович_ср1.jpgОлійник Максим Віталійович /Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/Полякова Олена Юрыъвна_ср1.jpgПолякова Олена Юріївна

Випуск 2014

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2014..jpg


Випуск 2013

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/золото 1.jpg


Випуск 2012

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2012.1.jpg

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2012.2.jpg


Випуск 2011

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2011,1..jpg

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2011,.2...jpg


Випуск 2010

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2010..jpg


Випуск 2009

/Files/images/pedagogchniy_kolektiv/medalsti/2009.jpg

Желєзнова Лілія Олегівна – срібло
Сербіна Катерина Олексіївна – срібло
Слободська Тетяна Василівна – срібло
Тарнавська Інна Сергіївна – срібло


Випуск 2008

Бєлова Яна Юріївна – золото
Ковальчук Оксана Олексіївна – золото


Випуск 2007

Білім Ольга Володимирівна – золото
Стельмах Світлана Степанівна – золота
Кондрай Оксана Олегівна – золото
Борис Роксолана Василівна – золото
Шидловська Наталія Василівна – золото
Чорноус Тетяна Миколаївна – золото
Гукало Інна Юріївна – золото
Калачова Надія Юріївна – срібло


Випуск 2006

Вічерт Едуард Олегович – золото
Омельчук Оксана Вікторівна – золото
Калачова Оксана Юріївна – срібло


Випуск 2005

Бойко Вікторія Олександрівна – золото
Осипчук Тетяна Василівна – золото
Остапчук Тетяна Миколаївна – срібло


Випуск 2004

Стельмах Тарас Степанович – золото
Ткач Світлана Миколаївна – золото
Нідзельська Ірина Володимирівна – золото
Царик Наталія Олександрівна – золото
Мартинюк Аліна Ігорівна – срібло
Гончарук Артем Валентинович – срібло


Випуск 2003

Ситайло Захар Григорович – золото
Семенчук Надія Сергіївна – золото
Івашкол Андрій Олександрович – срібло
Косянчук Юлія Анатоліївна – срібло
Нечипорук Катерина Анатоліївна – срібло


Випуск 2002

Герус Лариса Володимирівна – золото
Пламадяла Ліна Василівна – золото
Кисіль Катерина Олександрівна – золото
Івашко Марія Олександрівна – золото
Марчевська Віта Павлівна – срібло
Безугла Олена Володимирівна – срібло
Семенчук Марина Василівна – срібло


Випуск 2001

Ященко Анна Володимирівна – золото
Танська Олена Олександрівна – золота
Пелех Ганна Ігорівна – золото
Кордон Ольга Юріївна – золото
Тасінкевич Володимир Олександрович – срібло
Мерпулова Світлана Євгенівна – срібло

Випуск 2000

Бондарець Оксана Вадимівна – золото
Наранович Олександр Борисович – золото
Нідзельський Олександр Володимирович – золото
Омельчук Юрій Вікторович – золото
Рижиков Андрій Володимирович – золото
Ситайло Марія Григорівна – золото
Козак Юлія Володимирівна – срібло
Колесник Юлія Миколаївна – срібло
Корнєєва Ольга Володимирівна – срібло
Попруга Ольга Валеріївна – срібло

Випуск 1999

Бобинець Олена Володимирівна – золото
Благодир Олена Анатоліївна – золото
Янушкевич Михайло Вікторович – золото
Іголкін Юрій Олександрович – срібло
Хвіст Олександр Вікторович – срібло

Випуск 1998

Боярська Ірина Миколаївна – золото
Колунаєва Наталія В’ячеславівна – золото
Подзерей Ганна Олександрівна – золото
Данюк Тетяна Іванівна – срібло
Пастухов Роман Степанович – срібло

Випуск 1997

Черняк Наталія Миколаївна – золота
Качан Олена Олександрівна – золото
Кучер Оксана Василівна – золото
Лещенко Юлія Іванівна – золото
Макарчук Людмила Андріївна – золото
Павлюк Оксана Олексіївна – золото
Герасименко Віра Петрівна – срібло
Журбенко Максим Олегович – срібло

Випуск 1996

Винокурова Алла Олександрівна – срібло

Випуск 1995

Лободзінська Іванна Володимирівна – золото
Муравицька Олена Петрівна – золото
Фільчук Світлана Іванівна – золото

Випуск 1994

-

Випуск 1993

Бондарчук Ірина Анатоліївна – золото

Випуск 1992

Баранська Тетяна Іванівна – срібло
Герасименко Тетяна Петрівна – срібло
Максимови наталія Миколаївна – срібло

Випуск 1991

-

Випуск 1990

Бойко Тетяна Григорівна – золото
Копилець Оксана Іванівна – золото
Зав’ялова Олена Юріївна – срібло
Макарчук Ольга Андріївна – срібло
Тимчик Інна Костянтинівна – срібло
Тодорович Сергій васильович – срібло

Випуск 1989

Ничипорук Олександр Юрійович – срібло
Мирутенко Павло Леонтійович – срібло

Випуск 1988

Гордійчук Лілія Андріївна – золото
Буйний Ігор Олександрович – золото
Гарбарчук Олена В’ячеславівна – золото

Випуск 1987

Бондарчук Світлана Анатоліївна – золото
Бойко Оксана Григорівна - золото
Парфенюк Світлана Василівна – срібло
Пашковська Вікторія Володимирівна – срібло
Алексійчук Наталія Михайлівна – срібло

Випуск 1986

Шрамченко Вікторія Вікторівна – золото
Ринка Андрій Анатолійович – золото
Алексєєва Валентина Михайлівна – срібло

Випуск 1985

Яблонська Ольга Анатоліївна – золото

Кiлькiсть переглядiв: 642

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.